Home 9ja Lyrics Simi – Misbehaviour Lyrics

Simi – Misbehaviour Lyrics

20 views
0
SHARE
Who be fool, me or you
I don’t even know
I tell you make you come
But you tell me make I go
It’s okay, It’s alright
Do wetin in you wan do
You treat me like a fool
Baby it’s cool
I give you everything
But you no give me nothing
I act like it is nothing and smile
I give you all my love
But you dey give me crap
Boy, shey you no understand say

I go catch a grenade for ya
(I go catch a grenade)
I go jump airplane for ya
(I go jump airplane)
I fit rob a bank for ya
(I fit a bank)
I go slap police for ya
(I go slap police for ya)
La la la la
Nothing wey me I no fit do
To prove my love for you
I fit die for you baby
But you dey misbehave

Kilode, Kilofe
Why you come dey fumble oh
When you gonna learn
When you gonna do me right
Chinedu, Look at you
Looking for my trouble
When you gonna come around
I’m tired of waiting (Waiting)
Naijalyricszone.com
I give you everything
But you no give me nothing
I act like it is nothing and smile
I give you all my love
But you dey give me crap
Boy, shey you no understand say

I go catch a grenade for ya
(I go catch a grenade)
I go jump airplane for ya
(I go jump airplane)
I fit rob a bank for ya
(I fit a bank)
I go slap police for ya
(I go slap police for ya)
La la la la
Nothing wey me I no fit do
To prove my love for you
I fit die for you baby
But you dey misbehave
Ase baby you be liar
Oh you dey make me cry everyday
You say you love me pass your mama
You liar, liar
I don tire for you baby

 Profile

Real Name: Simisola Bolatito Ogunleye
Stage Name: Simi (Nigeria)
Date of birth: April 1988
Record Label: X3M

Oh baby I go catch a grenade for ya
(I go catch a grenade)
I go jump airplane for ya
(I go jump airplane)
I fit rob a bank for ya baby
(I fit a bank)
I go slap police for ya
(I go slap police for ya)
La la la la

Nothing wey me I no fit do
When I lose my cool
I fit plan for you baby
Cos you dey misbehave
You too dey misbehave
Why you come dey misbehave
My baby misshaping
Mibehaving
La la la la la la

LEAVE A REPLY