Home 9ja Lyrics Runtown – Walahi Lyrics

Runtown – Walahi Lyrics

20 views
0
SHARE
Oh no oh
runtown on the beat yes you know oh
Oh oh
Maleekberry killing the beat you know oh
Is another one oh oh oh oh

[Hook]
I live my life I no like trouble
But e no mean say the boy no dey craze
And every day I dey hustle for double
So on that note I rest my case

[Chorus]
Walahi talai
Say we dont talk much
You already know
Walahi! Say the girly dem whine
To the rhythm and the bass oh
Walahi! Say my music make
Everybody dey mad oh
Walahi! Everything so nice and
We living so large now

[Verse 1]
Say me I get many things to yarn about
From Enugu down to Ojodu Berger
They know me for that round about
They know right now na we get mouth
Say me I get many things to yarn about
From Enugu down to Ojodu Berger
See they know me for that round about
They know we no make mouth
Oya follow me down to my lungu
I keep it one hundred
Up in the club with a bullion van
keep it one hundred

 Profile

Runtown (Nigerian) Biography and Songs
Real Name: Douglas Jack Agua
Stage Name: Afro-pop
Date of Birth: 19th August 1989
<...>

[Chorus]
Walahi talai
Say we dont talk much
You already know
Walahi! Say the girly dem whine
To the rhythm and the bass oh
Walahi! Say my music make
Everybody dey mad oh
Walahi! Everything so nice and
We living so large now
Naijalyricszone.com
Walahi talai
Say we dont talk much
You already know
Walahi! Say the girly dem whine
To the rhythm and the bass oh
Walahi! Say my music make
Everybody dey mad oh
Walahi! Everything so nice and
We living so large now

[Verse 2]
Say money make me world go round
I’ma get it I’ma get it I’ma get it
I’ma get it I’ma get it
I’ma get it this paper eh eh
I’ma get it this cheddah
And no dey do like say you no know say
runtown na number one for the game
Number one na my name
Baby girl one day dey ba
One day dey ba
Some be wan try replace me
But they give up because e no easy
E don tey when I don dey kill beat
Baby girl move your body
Right now all eyes on me
But I see nobody
And if you be no know
Now you know this
Say the boy na the king for the area

[Chorus]
Walahi talai
Say we dont talk much
You already know
Walahi! Say the girly dem whine
To the rhythm and the bass oh
Walahi! Say my music make
Everybody dey mad oh
Walahi! Everything so nice and
We living so large now

[Hook]
I live my life I no like trouble
But e no mean say the boy nor dey craze
And every day I dey justle for double
So on that note I rest my case

[Chorus]
Walahi talai
Say we dont talk much
You already know
Walahi! Say the girly dem whine
To the rhythm and the bass oh
Walahi! Say my music make
Everybody dey mad oh
Walahi! Everything so nice and
We living so large now

LEAVE A REPLY