Home 9ja Lyrics Yemi Alade – Mama Oyoyo Lyrics Ft Iyanya, Olamide & Tekno

Yemi Alade – Mama Oyoyo Lyrics Ft Iyanya, Olamide & Tekno

7 views
0
SHARE

[Hook – Iyanya]
Mama love, too sweet oh
My happiness, na your cup of tea
Everything for you i go do my mama eh
Your love i no go forget oh, mama eh

[Hook]
Na you sat na you wash oh
My infant head oh
When i dey sleep oh
For cradle bed oh
Everything for you i go do mama eh
Everything for you i go do nne eh
Mama Oyoyo
Ayamma eh eh
Buy osikapa jalof, Ayamma eh eh
Mama you sweet, mama porero
Ayamma eh eh
Ewo, Ayamma Ayamma (Ayamma eh)

[Verse 2 – yemi alade]
Mummy moh
Where would i be without you eh
Daddy meh
Found a beautiful thing when he married you oh
Ele le
Na you be my best friend
Na you be my sister
Na you be my pastor
And you’re still my mama
Cause you are sent from above
You are my angel my love
Nothing fit to tear us apart
Oh mama mama mama mama mama
Lele lele le

 Profile

Birth Name: Yemi Eberechi Alade
Born: March 13 1989
Genre: Afro Pop

Yemi Alade Biography

Yemi Eberechi Alade was born on March 13th...

[Hook]
Na you sat na you wash oh
My infant head oh
When i dey sleep oh
For cradle bed oh
Everything for you i go do mama eh
Everything for you i go do nne eh
Mama Oyoyo
Ayamma eh eh
Buy osikapa jalof, Ayamma eh eh
Mama you sweet, mama porero
Ayamma eh eh
Ewo, Ayamma Ayamma (Ayamma eh)

LEAVE A REPLY