Home 9ja Lyrics Runtown – Mad Over You Lyrics

Runtown – Mad Over You Lyrics

597 views
0
SHARE

Ghana girl say she wan marry me o
I hope say she sabi cook wache
Hope your love dey sweet pass sheto
Baby girl i say
I say your body na killer oh
I fit to die on your body, only on your body
That girl for the corner
Tell somebody make them call am o
Way she dey whine am i see fire for her body o
And if she follow me go na enjoyment go kill am o

Baby girl you bad oh
Girl the way you whine oh
I dey Mad Over You girl (x2)
Say you are my woman eh eh
My super wman
I dey mad for you girl (x2)

If i sing for you, you go love me oh
Baby love me non stop, i’ll love you nonstop
Always kiss you ontop, Baby o
All over the world wan wa mi
Play the music nonstop
Tell them dance to my song
Tell them shake bum bum
ohweh

 Profile

Runtown (Nigerian) Biography and Songs
Real Name: Douglas Jack Agua
Stage Name: Afro-pop
Date of Birth: 19th August 1989
<...>

That girl for the corner
Tell somebody make them call am o
Way she dey whine am i see fire for her body o
And if she follow me go na enjoyment go kill am o

Baby girl you bad oh
Girl the way you whine oh
I dey Mad Over You girl (x2)
Say you are my woman eh eh
My super wman
I dey mad for you girl (x2)

Ghana girl say she wan marry me o
I hope say she sabi cook wache
Hope your love dey sweet pass sheto
Baby girl i say
I say your body na killer oh
I fit to die on your body, only on your body

LEAVE A REPLY